EXTRA HARD ČIUŽINYS                                                                                                                                                                      UŽSAKYTI


Kainos

  • 90 x 200 -110eur
  • 120 x 200 - 130eur
  • 140 x 200 - 160eur
  • 160 x 200 - 180eur
  • 180 x 200 - 200eur
  • Čiužinio aukštis – 22 cm.
  • Vienos gulimos vietos apkrova – 180 kg.
  • Čiužinio tipas - Spyruoklinis (Pocket)
  • Nuvelkamas užvalkalas
  • Gamintojas Baltarusija

„Extra Hard“ - anatominis dvipusis čiužinys su nepriklausomų spyruoklių bloku ANTINOISE kartu su labai elastinga putų poliuretanu ir kokoso sluoksniu. Čiužinys „Extra Hard“ tinka mėgstantiems keisti lovos kietumo lygį atsižvelgiant į fizinę būklę, įpročius ir klimato sąlygas.

 ANTINOISE spyruoklinis blokas pagamintas naudojant naujausią aukštųjų technologijų, visiškai automatizuotą įrangą iš vieno iš pirmaujančių pasaulio gamintojų. Spyruoklės yra padidėjusio elastingumo ir kintamo standumo, supakuotos į atskirus maišus. Spyruoklinis blokas turi skirtingas standumo zonas: sustiprinta vidurinė ir minkštesnė galvos ir kojų zonos. Toks spyruoklinis blokas užtikrina natūraliausią stuburo padėtį poilsio metu. Didelio tankio SPANBOND-PROTECT medžiaga naudojama kaip izoliacinis sluoksnis tarp spyruoklinio bloko ir čiužinio užpildų, o tai sumažina trintį tarp patalynės sluoksnių ir čiužinyje esančios spyruoklinės dalies, apsaugodama gaminį nuo susidėvėjimo.

Vienoje spyruoklinio bloko pusėje yra kokoso pluošto sluoksnis kartu su natūraliu 10 mm lateksu, kuris suteikia papildomo standumo, ir labai elastingo putplasčio sluoksnis, kurio atsparumas padidėja 12 mm. Todėl čiužinys šioje pusėje turi ypač kietą paviršių. Dėl skirtingo šonų standumo miego paviršių galite pasirinkti atsižvelgdami į savijautą ir nuotaiką. Be to, vidutinio kietumo čiužinio pusėje šaltomis naktimis bus šilta, o kietoje pusėje malonu atsipalaiduoti karštą vasarą.

Čiužinys turi 9 komforto zonas. Kietoji pusė (zona) kokoso užpildo šone tolygiai paskirsto apkrovą visame horizontaliame čiužinio paviršiuje ir teikia krypties atramą stuburui. Kūno svoris tolygiai pasiskirsto ant čiužinio paviršiaus, kuris suteikia patogiausią kūno atramą, todėl nebereikia dažnai keisti miego padėties. Papildomose 5 standumo zonose, kurias suformuoja unikali zonų pjovimo sistema iš labai atsparių poliuretano putų su padidintu atsparumu, maksimaliai atsižvelgiama į žmogaus kūno fiziologiją. Dėl šios priežasties stuburas kiek įmanoma atsipalaiduoja visose atkarpose ir išsitempia (stuburo „tempimo“ efektas).

Specializuotoje Baltarusijos Respublikos bandymų laboratorijoje čiužinys išlaikė spyruoklių patvarumo ir minkštųjų elementų susitraukimo testus. Pagal bandymo rezultatus pateikiama gaminio atitikties saugos standartams deklaracija. Mūsų gaminami čiužiniai atlaikė 29 000 būgnų valcavimo ciklų. Ir bandymai mūsų pačių laboratorijoje parodė, kad čiužinys atlaikė 30 000 ciklų su 180 kg apkrova. Tai garantuoja ilgą gaminio tarnavimo laiką.

Čiužinio užvalkalas nuimamas užtrauktuku. Po plovimo išlaiko pradines savybes. Jis apsaugo čiužinį iš visų pusių, prailgina čiužinio tarnavimo laiką ir palaiko miego zonos higieną. Dėl savo elastingumo viršelis kuo griežčiau priglunda prie čiužinio paviršiaus.

                                                Čiužinys                                                                                                                    Užvalkalas